Firma ochroniarska i agencja ochrony osób i mienia Ochrona Portos

Monitoring ochronny

Każda branża ma swoją specyfikę, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy dopasowany do ich potrzeb monitoring na terenie całego zakładu, biura czy domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie fachowo doradzić w sprawie wyboru odpowiedniego sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku. Co więcej, zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem systemu ochrony, aby mieć pewność, że wszystkie kamery będą działały prawidłowo.

Jako agencja ochrony osób i mienia, dokładamy starań, by zapewnić swoim klientom kompleksową ofertę. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy alarmowe, kontroli pracowników, GPS, monitoring wizyjny, telewizję przemysłową oraz monitoring flot. Nowoczesny sprzęt oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, ze każdy z naszych klientów może spać spokojnie.

Nasze systemy alarmowe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów prywatnych, jak i instytucyjonalnych. Instalujemy urządzenia w domach mieszkalnych, fabrykach, biurach, jak i kompleksach budynków. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt do monitoringu, dzięki czemu będzie można korzystać z niego przez wiele lat. Jest to inwestycja w przyszłość, która z pewnością się zwróci, szczególnie w przypadku, kiedy monitoring przyczyniłby się do zarejestrowania zdarzenia i ujęcia sprawców. W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz konserwację sprzętu. Regularna kontrola pozwoli na uniknięcie ewentualnych awarii, które mogłyby być szansą dla potencjalnych złodziei.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Właśnie dlatego swoją ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Monitoring wizyjny, systemy alarmowe oraz inne oferowane rozwiązania są dopasowywane do konkretnych potrzeb poszczególnych klientów oraz specyfiki danego obiektu.

Szeroki wybór dostępnych rozwiązań sprawia, że nasza firma ochroniarska posiada produkty mogące sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Do góry