Agencja Ochrony Portos

Oferta dla kolei

Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, jako firma ochroniarska, przygotowaliśmy również ofertę stworzoną z myślą o kolei. Obszar jej działania oraz specyfikacji wykorzystywanej infrastruktury sprawiają, że pojawia się tutaj potrzeba różnorodnych, profesjonalnych działań.

Świadczymy usługi związane z ochroną składów kolejowych, transportów, remontów oraz mienia. Oferujemy zarówno usługi doradcze, monitoring, jak i fizyczne działania. Zabezpieczamy zarówno obszary bezpośrednie, jak i prewencyjne. Nasi pracownicy posiadają niezbędne wyszkolenie, które pozwala im zadbać o bezpieczeństwo w sytuacjach podwyższonego ryzyka i potrafią w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo mienia oraz obiektów.

Na życzenie klientów możemy świadczyć również usługi związane z badaniem trzeźwości pracowników. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz zatrudniamy wykwalifikowane osoby, dzięki czemu można zbadać poziom trzeźwości wszystkich pracowników. Nasza agencja ochrony osób i mienia oferuje również wynajem pracowników. Jest to usługa, dzięki której można zapewnić sobie doświadczona kadrę, posiadającą właściwe przygotowanie zawodowe.